Jdi na obsah Jdi na menu
 


Katherine.vampire

10. 3. 2011

Eowyn Vanadis

Věk: vypadá na 17 (700)
Rasa: upírka
Schopnosti: Dokáže mluvit s koňmi, je velmi mrštná, rychlá a čas od času se mění buď v koně nebo menšího ptáčka. Od jedné čarodějky získala prsten s Lapis Lazuli, díky nemuž se smí procházet po denním světle.
Strana: s upíry
Povaha: introvent, rychle se ale urazí i naštve
Pochází z malého městečka v Rusku. 657 let utíká před Klausem, ale nikdy k němu neměla ani špetku respektu a totéž platí i pro Elijaha, velmi ráda je provokuje. Jedna z jejích nejoblíbenějších věcí je jízda na koni a akvaristika.V současné době má klisnu Fríského koně, která se jmenuje Nespoutaná (Freedom), je velmi nápadná svými světle modrými oči. Vanadis v upírku přeměnil neznámí upír, domnívá se, že to byl Elijah, ale není si tím moc jistá.
Vanadis2

Pangea

Věk: vypadá na 25 (neznámo, stejně stará jako Klaus)
Rasa: upírka
Schopnosti: Jako nejstarší upír má neomezené schopnosti. Nejraději se mění v jednorožce. Pokud se napije lidské krve, může se proměnit i vdraka.
Strana: s upíry, i když se jí nelíbí některé upírské zvyklosti (krmení na lidech, atd...)
Povaha: introvent, moc toho nenamluví, nelíbí se jí, že se musí krmit na lidech a tak dává přednost zvířecí krvi, i přes to, že její bratr je nejkrutější upír, vždy stojí na jeho straně.
Pangea je sestra Klause. I přez to, že jsou oba stejně starý je Pangea slabší, kvůly tomu, že pije jen zvířecí krev. Sílu ji vynahrazuje to, že se dokáže měnit v jaké zvíře chce, Je spíše samotářský typ, ale čas od času se vydá do společnosti. Pangea je přesný opak svého bratra. Nikdo nezná její pravou podobu kromě Klause a Elijaha. Má ale i temnější stránku, velmi ráda týrá silnější upíry, samozřejmě s bratrovou pomocí. Nejraději týrá Elijaha a to ji Elijah takí nikdy neodpustí.
Pangi

podplukovník John Sheppard

Věk: 28
Rasa: člověk - lovec
Schopnosti: -
Strana: proti upírům
Povaha: Dlouho se rozhoduje, než něco udělá. Nikdy neopouští své lidy, když jsou ohrožení. Vždysi stojí za svým.
John Sheppard se připojil k expedici do Mystic Falls náhodou. Je to vynikající pilot. Je mu proto nabídnuta účast na expedici do města Mystic Falls, aby tam vyhubily upíry.
Brzy po příchodu do Mystic Falls se ovšem stává nechtěným vojenským velitelem, když je plukovník Sumner, který pozici původně zastával, Sheppardem zabit. A protože je expedice přísně utajena , nezbývá nic jiného, než aby Sheppard jeho pozici zaujal. Později se ukáže, že jeho nadřízení z toho moc nadšení nebyli, protože Sheppard má skvrnu v záznamech. Kdysi při jedné akci odmítl poslechnout rozkaz, když odmítl opustit své dva kolegy v Afghánistánu, a chtěl je zachránit.
Během začátků expedice se ale jeho problémy s autoritami projevily, když se často neshodl s doktorkou Weirovou, velící expedice. Když byla expedice napadena, přímo ignoroval její přímý rozkaz. Později si ale své rozpory vyříkali a John se stal doktorce velkou oporou.
Díky její podpoře dokonce při znovu navázání kontaktu s velitelstvím prosadila, aby dál zůstal vojenským velitelem a navíc mu vynutila i povýšení na podplukovníka.
Sheppard má v expedici autoritu a velké slovo, protože často dokáže přesvědčit i doktorku Weirovou. To se mu povedlo i v případě nového člena svého týmu, Ronona Dexe, který se k nim připojil po útěku poručíka Forda.
Ronon Dex ho velmi respektuje a je mu i hodně vděčný za záchranu života. Sheppard má dále překvapivého nejlepšího přítele v podobě doktora Rodneyho McKaye, s nímž se nejednou dostal do maléru.
John
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 

 


Archiv

Kalendář
<< září / 2019 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 10711
Měsíc: 128
Den: 16